WIRTUALNE BIURO Wieleń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wieleń

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Wieleń. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wieleń Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nasze wirtualne biuro w Wieleń umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Wieleń wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wieleń

Wydawanie książek. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Transport lotniczy pasażerski. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wieleń Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wieleń ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wieleń

Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pozostałych mebli. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Nadawanie programów radiofonicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Wieleń Produkcja wyrobów ściernychProdukcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Produkcja soków z owoców i warzyw. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Gimnazja. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja monet. Produkcja kabli światłowodowych. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Wieleń Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja maszyn dla metalurgiiProdukcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja cementu. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Pozostałe formy udzielania kredytów. Szkoły podstawowe. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Wieleń

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Wieleń. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wieleń Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?