WIRTUALNE BIURO Wejherowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wejherowo

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Wejherowo. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wejherowo Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wejherowo

Produkcja materiałów wybuchowych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wejherowo Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Produkcja tkanin bawełnianych. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja miedzi. Produkcja broni i amunicji. Produkcja wapna i gipsu. Wejherowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja mebli biurowych i sklepowych Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja monet. Wydobywanie węgla kamiennego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wejherowo

Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Wydawanie książek. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Szkoły podstawowe. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Ebiuro Wirtualne Biura Wejherowo Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskachProdukcja odzieży roboczej. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja gier i zabawek. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wejherowo Ebiuro Wirtualne Biura Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Dystrybucja energii elektrycznej. Działalność wspomagająca edukację. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. ..

Biuro Wirtualne Wejherowo

Wirtualne Biuro Wejherowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Ebiuro Wirtualne Biura Wejherowo. Posiadanie adresu firmowego Wejherowo, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wejherowo Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Wejherowo, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?