WIRTUALNE BIURO Warta
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Warta

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Warta wirtualne biuro. Wirtualne Biuro Warta. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Warta Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Warta

Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Transport lotniczy pasażerski. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja przypraw. Produkcja wapna i gipsu. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Warta Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Transport lotniczy towarów. Pozostałe drukowanie. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja barwników i pigmentów. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wytwarzanie energii elektrycznej. Warta ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Szkoły podstawowe. Pozyskiwanie drewna. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Warta

Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja wyrobów tartacznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z projekcją filmów. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Ebiuro Wirtualne Biura Warta Produkcja samochodów osobowychDziałalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja barwników i pigmentów. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Transport lotniczy pasażerski. Warta Ebiuro Wirtualne Biura Uprawa drzew oleistychSprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Uprawa drzew oleistych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wydawanie gazet. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja złączy i śrub. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Warta

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Warta, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Warta prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Ebiuro Wirtualne Biura Warta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Warta Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?