WIRTUALNE BIURO Warta Bolesławiecka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Warta Bolesławiecka

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Warta Bolesławiecka. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Warta Bolesławiecka Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Warta Bolesławiecka

Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Produkcja włókien chemicznych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Rybołówstwo w wodach morskich. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. ADRES REJESTRACJI FIRMY Warta Bolesławiecka Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Warta Bolesławiecka ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów futrzarskich. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Warta Bolesławiecka

Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Ebiuro Wirtualne Biura Warta Bolesławiecka Roboty związane z budową mostów i tuneliProdukcja mioteł, szczotek i pędzli. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Działalność organizacji religijnych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja zamków i zawiasów. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Warta Bolesławiecka Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznychPozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Warta Bolesławiecka

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Warta Bolesławiecka zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Ebiuro Wirtualne Biura Warta Bolesławiecka. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Warta Bolesławiecka Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?