WIRTUALNE BIURO Wapno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wapno

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Wapno. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wapno Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Wapno zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wapno

Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Wymiar sprawiedliwości. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów tytoniowych. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja wyrobów tartacznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wapno Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Działalność związana z tłumaczeniami. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Transport kolejowy towarów. Transport morski i przybrzeżny towarów. Wapno ADRES REJESTRACJI FIRMY Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wymiar sprawiedliwości. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wapno

Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Uprawa drzew oleistych. Kolegia pracowników służb społecznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Ebiuro Wirtualne Biura Wapno Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologiiDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wapno Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z tłumaczeniamiWydobywanie torfu. Produkcja szkła płaskiego. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Rybołówstwo w wodach morskich. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Wapno

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Wapno. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wapno Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Wapno, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wapno prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?