WIRTUALNE BIURO Wałbrzych
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wałbrzych

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne Biuro Wałbrzych. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wałbrzych Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wałbrzych

Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport lotniczy towarów. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wałbrzych Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Praktyka lekarska ogólna. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność wspomagająca edukację. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Wałbrzych ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Działalność muzeów. Działalność pogotowia ratunkowego. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wałbrzych

Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Drukowanie gazet. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pozostałe badania i analizy techniczne. Działalność morskich agencji transportowych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Wałbrzych Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanejSprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Wałbrzych Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachNaprawa i konserwacja maszyn. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. ..

Biuro Wirtualne Wałbrzych

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Wałbrzych. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wałbrzych Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?