WIRTUALNE BIURO Waganiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Waganiec

Nasze wirtualne biuro w Waganiec umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Waganiec wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne Biuro Waganiec. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Waganiec Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Waganiec. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Waganiec

Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Uprawa trzciny cukrowej. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Waganiec Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Waganiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność pogotowia ratunkowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Waganiec

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja przędzy wełnianej. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Transport morski i przybrzeżny towarów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Ebiuro Wirtualne Biura Waganiec Przesyłanie energii elektrycznejPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja papieru i tektury. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wydawanie książek. Waganiec Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznychPozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Przygotowanie terenu pod budowę. ..

Biuro Wirtualne Waganiec

Wirtualne Biuro Waganiec jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Ebiuro Wirtualne Biura Waganiec. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Waganiec Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?