WIRTUALNE BIURO Ułęż
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ułęż

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Ułęż. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Ułęż. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ułęż Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ułęż

Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ułęż Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Produkcja metali szlachetnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Ułęż ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność organizatorów turystyki Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ułęż

Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Ebiuro Wirtualne Biura Ułęż Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówProdukcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Produkcja metali szlachetnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja instrumentów muzycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ułęż Ebiuro Wirtualne Biura Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychProdukcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja broni i amunicji. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Działalność pogotowia ratunkowego. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. ..

Biuro Wirtualne Ułęż

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Ułęż bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ebiuro Wirtualne Biura Ułęż. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Ułęż Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Ułęż prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?