WIRTUALNE BIURO Ujazd
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ujazd

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Ujazd, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wirtualne Biuro Ujazd. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Ujazd Wirtualne Biuro. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ujazd

Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja baterii i akumulatorów. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z projekcją filmów. Transport drogowy towarów. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Pozostała działalność związana ze sportem. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ujazd Rybołówstwo w wodach śródlądowych Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Chów i hodowla owiec i kóz. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Naprawa i konserwacja maszyn. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Ujazd ADRES REJESTRACJI FIRMY Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ujazd

Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja odzieży roboczej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja monet. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Ebiuro Wirtualne Biura Ujazd Sprzedaż hurtowa metali i rud metaliDziałalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja olejków eterycznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Ujazd Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. ..

Biuro Wirtualne Ujazd

Wirtualne Biuro Ujazd jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Ujazd wirtualne biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Ujazd. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ujazd Ebiuro Wirtualne Biura. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?