WIRTUALNE BIURO Tyczyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tyczyn

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Tyczyn, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Tyczyn. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Tyczyn Wirtualne Biuro. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tyczyn

Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Placówki doskonalenia nauczycieli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Tynkowanie. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Zakładanie stolarki budowlanej. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tyczyn Handel energią elektryczną Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Branżowe szkoły I stopnia. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja gier i zabawek. Tyczyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tyczyn

Wykończanie wyrobów włókienniczych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Ebiuro Wirtualne Biura Tyczyn Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewnaPozostała działalność wydawnicza. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Produkcja gier i zabawek. Tyczyn Ebiuro Wirtualne Biura Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychSprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja pozostałych mebli. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja włókien szklanych. ..

Biuro Wirtualne Tyczyn

Tyczyn prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Ebiuro Wirtualne Biura Tyczyn. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Tyczyn Ebiuro Wirtualne Biura. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?