WIRTUALNE BIURO Turawa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Turawa

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Turawa prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Turawa bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne Biuro Turawa. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Turawa Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Turawa

Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Turawa Uprawa tytoniu Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Gimnazja. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Turawa ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wyrobów tartacznych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Turawa

Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Produkcja baterii i akumulatorów. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Ebiuro Wirtualne Biura Turawa Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze staliProdukcja pozostałych mebli. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja nawozów i związków azotowych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja maszyn. Turawa Ebiuro Wirtualne Biura Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowychWypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Turawa

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Turawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Turawa Ebiuro Wirtualne Biura. Turawa prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Turawa. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?