WIRTUALNE BIURO Tuczna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tuczna

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Tuczna. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Tuczna Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuczna

Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja maszyn. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuczna Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Przesyłanie energii elektrycznej. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność organizacji religijnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Tuczna ADRES REJESTRACJI FIRMY Hotele i podobne obiekty zakwaterowania Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Reasekuracja. Przetwórstwo herbaty i kawy. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tuczna

Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja złączy i śrub. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Chów i hodowla świń. Ebiuro Wirtualne Biura Tuczna Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja szkła płaskiego. Tuczna Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja maszynDziałalność paramedyczna. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Tuczna

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Tuczna zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Ebiuro Wirtualne Biura Tuczna. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Tuczna Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?