WIRTUALNE BIURO Tuczępy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tuczępy

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Tuczępy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Tuczępy Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuczępy

Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Nadawanie programów radiofonicznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Nadawanie programów radiofonicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuczępy Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Praktyka lekarska ogólna. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Tuczępy ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprawy zagraniczne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tuczępy

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa roślin włóknistych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Uprawa ryżu. Ebiuro Wirtualne Biura Tuczępy Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pojemników metalowych. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Tuczępy Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów formowanych na zimnoProdukcja zamków i zawiasów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność bibliotek. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. ..

Biuro Wirtualne Tuczępy

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Tuczępy. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Ebiuro Wirtualne Biura Tuczępy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Tuczępy Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?