WIRTUALNE BIURO Tuchów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tuchów

Tuchów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wirtualne Biuro Tuchów. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Tuchów Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Tuchów bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuchów

Reasekuracja. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Produkcja win gronowych. Produkcja zamków i zawiasów. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuchów Produkcja artykułów piśmiennych Pozostałe zakwaterowanie. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Transport lotniczy pasażerski. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Malowanie i szklenie. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Wymiar sprawiedliwości. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Tuchów ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tuchów

Działalność bibliotek. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność organizacji profesjonalnych. Produkcja elementów elektronicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Tuchów Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejPrzesyłanie energii elektrycznej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Przeładunek towarów. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Placówki wychowania przedszkolnego. Tuchów Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowychProdukcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Górnictwo rud żelaza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Tuchów

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Tuchów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Tuchów Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?