WIRTUALNE BIURO Tuchomie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tuchomie

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Tuchomie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Tuchomie Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuchomie

Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Branżowe szkoły I stopnia. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pozostała działalność wydawnicza. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tuchomie Wykonywanie instalacji elektrycznych Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Produkcja obuwia. Naprawa i konserwacja maszyn. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Działalność holdingów finansowych. Produkcja wyrobów tartacznych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Tuchomie ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja pozostałych tkanin. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tuchomie

Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Praktyka pielęgniarek i położnych. Działalność weterynaryjna. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe sprzątanie. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Ebiuro Wirtualne Biura Tuchomie Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność bibliotek. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja lodów. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Tuchomie Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie i przetwarzanie koksuProdukcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja piwa. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność wspomagająca edukację. Wydawanie książek. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja wyrobów tartacznych. ..

Biuro Wirtualne Tuchomie

Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Tuchomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Tuchomie Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?