WIRTUALNE BIURO Trzyciąż
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Trzyciąż

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Posiadanie adresu firmowego Trzyciąż, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Trzyciąż. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Trzyciąż Wirtualne Biuro. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Trzyciąż zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Trzyciąż

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Drukowanie gazet. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. ADRES REJESTRACJI FIRMY Trzyciąż Ochrona przeciwpożarowa Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność weterynaryjna. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Praktyka lekarska ogólna. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Trzyciąż ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa roślin włóknistych Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Wytwarzanie paliw gazowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Trzyciąż

Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność organizacji religijnych. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja pozostałych mebli. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja kabli światłowodowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Ebiuro Wirtualne Biura Trzyciąż Produkcja maszyn do obróbki metaluKolegia pracowników służb społecznych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Działalność organizatorów turystyki. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Działalność obiektów kulturalnych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Trzyciąż Ebiuro Wirtualne Biura Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychKształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Trzyciąż

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Trzyciąż. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Trzyciąż Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?