WIRTUALNE BIURO Toruń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Toruń

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Toruń. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Toruń Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Toruń

Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Demontaż wyrobów zużytych. Szkoły podstawowe. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Toruń Pozostała działalność pocztowa i kurierska Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Produkcja cementu. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Toruń ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Toruń

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność związana ze sportem. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Ubezpieczenia na życie. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Ebiuro Wirtualne Biura Toruń Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnychDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja narzędzi. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Toruń Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskichProdukcja maszyn dla metalurgii. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja gier i zabawek. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. ..

Biuro Wirtualne Toruń

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Toruń, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Toruń. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Toruń Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?