WIRTUALNE BIURO Telatyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Telatyn

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Telatyn bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Telatyn. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Telatyn Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wirtualne Biuro Telatyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Telatyn

Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Praktyka pielęgniarek i położnych. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja narzędzi. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Telatyn Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku Pozyskiwanie drewna. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Telatyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Naprawa i konserwacja maszyn. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Telatyn

Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Ebiuro Wirtualne Biura Telatyn Produkcja przędzy bawełnianejGospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Telatyn Ebiuro Wirtualne Biura Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego)Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ..

Biuro Wirtualne Telatyn

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Telatyn. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Telatyn Ebiuro Wirtualne Biura. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. System jest prosty i przejrzysty. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?