WIRTUALNE BIURO Tarnowo Podgórne
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tarnowo Podgórne

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Tarnowo Podgórne. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Tarnowo Podgórne Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Tarnowo Podgórne, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnowo Podgórne

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnowo Podgórne Działalność holdingów finansowych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Pozostałe sprzątanie. Tarnowo Podgórne ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn do obróbki metalu Produkcja wyrobów ściernych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tarnowo Podgórne

Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja pozostałych mebli. Transport rurociągami paliw gazowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnowo Podgórne Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tekturyMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Tarnowo Podgórne Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnychPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Pozyskiwanie drewna. Transport kosmiczny. ..

Biuro Wirtualne Tarnowo Podgórne

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Tarnowo Podgórne wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnowo Podgórne. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Tarnowo Podgórne Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Tarnowo Podgórne zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?