WIRTUALNE BIURO Tarnówka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tarnówka

Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Tarnówka. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Tarnówka Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnówka

Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Tynkowanie. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnówka Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Tarnówka ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tarnówka

Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnówka Produkcja papieru i tekturyPraktyka lekarska specjalistyczna. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Ruchome placówki gastronomiczne. Działalność paramedyczna. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja metali szlachetnych. Tarnówka Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneDziałalność śródlądowych agencji transportowych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Praktyka lekarska dentystyczna. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja gier i zabawek. ..

Biuro Wirtualne Tarnówka

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnówka. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Tarnówka Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?