WIRTUALNE BIURO Tarnowiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tarnowiec

Nasze wirtualne biuro w Tarnowiec umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Tarnowiec wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Tarnowiec. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Tarnowiec Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnowiec

Produkcja win gronowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnowiec Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja papieru i tektury. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostałe sprzątanie. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Tarnowiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Reasekuracja Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Introligatorstwo i podobne usługi. Górnictwo gazu ziemnego. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tarnowiec

Wykonywanie instalacji elektrycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Szkoły podstawowe. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Ubezpieczenia na życie. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnowiec Działalność bibliotekZbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych tkanin. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność organizacji profesjonalnych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Tarnowiec Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostałe zakwaterowanie. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Transport rurociągami paliw gazowych. ..

Biuro Wirtualne Tarnowiec

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnowiec. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Tarnowiec Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Tarnowiec, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?