WIRTUALNE BIURO Tarnobrzeg
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tarnobrzeg

Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Tarnobrzeg. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Tarnobrzeg Wirtualne Biuro. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Tarnobrzeg bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnobrzeg

Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Licea ogólnokształcące. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostała działalność wydawnicza. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarnobrzeg Sprawy zagraniczne Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Tarnobrzeg ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie torfu Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tarnobrzeg

Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Naprawa i konserwacja maszyn. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Transport lotniczy towarów. Działalność obiektów kulturalnych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnobrzeg Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichProdukcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Sprzedaż hurtowa skór. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Tarnobrzeg Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca transport lądowyNaprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ..

Biuro Wirtualne Tarnobrzeg

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Tarnobrzeg. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Tarnobrzeg Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. System jest prosty i przejrzysty. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?