WIRTUALNE BIURO Targówek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Targówek

Wirtualne Biuro Targówek jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Targówek. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Targówek Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Targówek

Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja tkanin bawełnianych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Targówek Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie energii elektrycznej. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja dywanów i chodników. Uprawa drzew oleistych. Produkcja przędzy bawełnianej. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Targówek ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wojskowych pojazdów bojowych Przetwórstwo herbaty i kawy. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Targówek

Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Targówek Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Rybołówstwo w wodach morskich. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Chów i hodowla drobiu. Działalność fotograficzna. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Targówek Ebiuro Wirtualne Biura Odlewnictwo metali lekkichProdukcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Ochrona przeciwpożarowa. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. ..

Biuro Wirtualne Targówek

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Targówek. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Targówek Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?