WIRTUALNE BIURO Tarczyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Tarczyn

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Tarczyn. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Tarczyn Wirtualne Biuro. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarczyn

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. ADRES REJESTRACJI FIRMY Tarczyn Produkcja pozostałej odzieży dzianej Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja zamków i zawiasów. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Technika. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Tarczyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Tarczyn

Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostałe drukowanie. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Pozostała działalność związana ze sportem. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Ebiuro Wirtualne Biura Tarczyn Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychProdukcja autobusów. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Przeładunek towarów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja papieru i tektury. Kolegia pracowników służb społecznych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja materiałów wybuchowych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Tarczyn Ebiuro Wirtualne Biura Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja sprzętu sportowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wydawanie gazet. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. ..

Biuro Wirtualne Tarczyn

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Tarczyn. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Tarczyn Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?