WIRTUALNE BIURO Szypliszki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Szypliszki

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Szypliszki. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Szypliszki Wirtualne Biuro. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Szypliszki

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Branżowe szkoły II stopnia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Szypliszki Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przypraw. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Szypliszki ADRES REJESTRACJI FIRMY Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Szypliszki

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Odlewnictwo żeliwa. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Przetwórstwo herbaty i kawy. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pojemników metalowych. Ebiuro Wirtualne Biura Szypliszki Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskichRozmnażanie roślin. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja obuwia. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Szypliszki Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wspomagająca edukacjęReasekuracja. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Technika. Produkcja sprzętu sportowego. Zakładanie stolarki budowlanej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Szypliszki

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Szypliszki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Szypliszki wirtualne biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Szypliszki. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Szypliszki Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?