WIRTUALNE BIURO Szczawno-Zdrój
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Szczawno-Zdrój

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Szczawno-Zdrój. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Szczawno-Zdrój. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Szczawno-Zdrój Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nasze wirtualne biuro w Szczawno-Zdrój umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Szczawno-Zdrój wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Szczawno-Zdrój

Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja pojemników metalowych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Szczawno-Zdrój Naprawa i konserwacja maszyn Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja szkła płaskiego. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja dywanów i chodników. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Reasekuracja. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Szczawno-Zdrój ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Szczawno-Zdrój

Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Szczawno-Zdrój Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychDziałalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Szczawno-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznejTransport rurociągami paliw gazowych. Działalność centrów telefonicznych (call center). Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Leasing finansowy. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. ..

Biuro Wirtualne Szczawno-Zdrój

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Szczawno-Zdrój. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Szczawno-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Szczawno-Zdrój prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Szczawno-Zdrój umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Szczawno-Zdrój wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?