WIRTUALNE BIURO Szamocin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Szamocin

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Szamocin, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Szamocin. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Szamocin Wirtualne Biuro. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Szamocin

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. ADRES REJESTRACJI FIRMY Szamocin Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie informacji turystycznej. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność archiwów. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Szamocin ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Transport rurociągowy pozostałych towarów. Produkcja gazów technicznych. Działalność związana z oprogramowaniem. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Wytwarzanie paliw jądrowych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Szamocin

Działalność wspomagająca edukację. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja zegarków i zegarów. Ebiuro Wirtualne Biura Szamocin Zakładanie stolarki budowlanejNaprawa i konserwacja maszyn. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Pozostałe drukowanie. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Szamocin Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznegoDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność bibliotek. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Wydobywanie soli. Chów i hodowla świń. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. ..

Biuro Wirtualne Szamocin

Wirtualne Biuro Szamocin jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Szamocin wirtualne biuro. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Ebiuro Wirtualne Biura Szamocin. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Szamocin Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nasze wirtualne biuro w Szamocin umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Szamocin wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?