WIRTUALNE BIURO Świlcza
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Świlcza

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Świlcza. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Świlcza Wirtualne Biuro. Nasze wirtualne biuro w Świlcza umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Świlcza wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Świlcza

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja szkła gospodarczego. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Świlcza Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Świlcza ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Świlcza

Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Produkcja pozostałych tkanin. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa tytoniu. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Odlewnictwo żeliwa. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Ebiuro Wirtualne Biura Świlcza Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznychDziałalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Świlcza Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywProdukcja gotowych parkietów podłogowych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja lodów. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. ..

Biuro Wirtualne Świlcza

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Świlcza. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Świlcza Ebiuro Wirtualne Biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?