WIRTUALNE BIURO Świętochłowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Świętochłowice

Wirtualne Biuro Świętochłowice jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualne Biuro Świętochłowice. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Świętochłowice Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Świętochłowice prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Świętochłowice. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Świętochłowice

Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie gazet. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja szkła płaskiego. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. ADRES REJESTRACJI FIRMY Świętochłowice Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja motocykli. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Świętochłowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Świętochłowice

Działalność organizacji politycznych. Badanie rynku i opinii publicznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Ebiuro Wirtualne Biura Świętochłowice Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczyProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja samochodów osobowych. Działalność związana z tłumaczeniami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Świętochłowice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplataniaObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Zakładanie stolarki budowlanej. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja elementów elektronicznych. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. ..

Biuro Wirtualne Świętochłowice

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Ebiuro Wirtualne Biura Świętochłowice. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Świętochłowice Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?