WIRTUALNE BIURO Świerklany
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Świerklany

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Świerklany zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego Świerklany, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Świerklany. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Świerklany Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Świerklany

Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Działalność związana z oprogramowaniem. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Kolegia pracowników służb społecznych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja broni i amunicji. ADRES REJESTRACJI FIRMY Świerklany Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja obuwia. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Dystrybucja energii elektrycznej. Świerklany ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja narzędzi. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Świerklany

Działalność fizjoterapeutyczna. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Ebiuro Wirtualne Biura Świerklany Produkcja ołowiu, cynku i cynyProdukcja nawozów i związków azotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Górnictwo rud żelaza. Przygotowanie terenu pod budowę. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostała działalność wydawnicza. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Świerklany Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Technika. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ..

Biuro Wirtualne Świerklany

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Świerklany, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Świerklany. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Świerklany Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?