WIRTUALNE BIURO Świercze
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Świercze

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Świercze. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Świercze Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Świercze

Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badanie rynku i opinii publicznej. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Świercze Ubezpieczenia na życie Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Naprawa i konserwacja maszyn. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych mebli. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Świercze ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Świercze

Badanie rynku i opinii publicznej. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja klejów. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja zaprawy murarskiej. Produkcja artykułów piśmiennych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Nadawanie programów radiofonicznych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Ebiuro Wirtualne Biura Świercze Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Działalność usługowa następująca po zbiorach. Transport wodny śródlądowy towarów. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Świercze Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Pogrzeby i działalność pokrewna. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Introligatorstwo i podobne usługi. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. ..

Biuro Wirtualne Świercze

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Świercze, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Świercze umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Świercze wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Świercze. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Świercze Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?