WIRTUALNE BIURO Świekatowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Świekatowo

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Świekatowo. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Świekatowo Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne Biuro Świekatowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Świekatowo

Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Uprawa trzciny cukrowej. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Przygotowywanie i podawanie napojów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Świekatowo Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Technika. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Świekatowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Świekatowo

Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja mebli kuchennych. Wydobywanie torfu. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja broni i amunicji. Ebiuro Wirtualne Biura Świekatowo Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymProdukcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Badania i analizy związane z jakością żywności. Produkcja motocykli. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Świekatowo Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychProdukcja mebli kuchennych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Świekatowo

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Świekatowo. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Świekatowo Ebiuro Wirtualne Biura. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy !

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?