WIRTUALNE BIURO Susz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Susz

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Susz. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Susz Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Susz

Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność weterynaryjna. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja autobusów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Susz Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu Transport drogowy towarów. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność morskich agencji transportowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Susz ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego Działalność wspomagająca edukację. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Reasekuracja. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Transport rurociągowy pozostałych towarów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Susz

Licea ogólnokształcące. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Ebiuro Wirtualne Biura Susz Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczepProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja wyrobów tartacznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Susz Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja maszynSprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Działalność związana z projekcją filmów. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Susz

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Susz. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Susz Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Susz, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?