WIRTUALNE BIURO Susiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Susiec

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Susiec zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne Biuro Susiec. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Susiec Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Susiec

Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja aluminium hutniczego. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Naprawa i konserwacja maszyn. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Susiec Zakładanie stolarki budowlanej Ubezpieczenia na życie. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Gimnazja. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja miedzi. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Susiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Leasing finansowy. Produkcja bielizny. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Susiec

Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja włókien chemicznych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Ebiuro Wirtualne Biura Susiec Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowegoProdukcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność fotograficzna. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Susiec Ebiuro Wirtualne Biura Obowiązkowe zabezpieczenia społeczneZakładanie stolarki budowlanej. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność organizacji religijnych. ..

Biuro Wirtualne Susiec

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Susiec. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Susiec Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?