WIRTUALNE BIURO Suraż
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Suraż

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Suraż. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Suraż Wirtualne Biuro. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Suraż

Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Produkcja zamków i zawiasów. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Odlewnictwo żeliwa. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Suraż Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Suraż ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Suraż

Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Ebiuro Wirtualne Biura Suraż Obróbka mechaniczna elementów metalowychProdukcja nawozów i związków azotowych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Suraż Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja miedzi. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Transport kosmiczny. ..

Biuro Wirtualne Suraż

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Suraż. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Suraż Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?