WIRTUALNE BIURO Sulęczyno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sulęczyno

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Sulęczyno. System jest prosty i przejrzysty. Sulęczyno Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sulęczyno

Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Działalność agencji pracy tymczasowej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sulęczyno Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja wyrobów tartacznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Sulęczyno ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne Transport lotniczy towarów. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sulęczyno

Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja elementów elektronicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Sulęczyno Produkcja wyrobów tartacznychProdukcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Drukowanie gazet. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja obuwia. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Sulęczyno Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznychDziałalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Leasing finansowy. ..

Biuro Wirtualne Sulęczyno

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Sulęczyno. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Sulęczyno. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Sulęczyno Ebiuro Wirtualne Biura. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Sulęczyno. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nasze wirtualne biuro w Sulęczyno umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Sulęczyno wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Sulęczyno zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?