WIRTUALNE BIURO Sulechów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sulechów

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Sulechów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Sulechów Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sulechów

Działalność bibliotek. Malowanie i szklenie. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sulechów Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja piwa. Wydawanie książek. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Działalność holdingów finansowych. Pozostałe sprzątanie. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sulechów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Reasekuracja. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sulechów

Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Działalność wspomagająca edukację. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Ebiuro Wirtualne Biura Sulechów Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowychObowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Sulechów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja tkanin z włókien chemicznychProdukcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. ..

Biuro Wirtualne Sulechów

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Sulechów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Sulechów Ebiuro Wirtualne Biura. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?