WIRTUALNE BIURO Studzienice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Studzienice

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Studzienice. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Studzienice Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Studzienice

Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność związana z oprogramowaniem. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Ruchome placówki gastronomiczne. Produkcja wyrobów tartacznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Studzienice Produkcja pozostałych metali nieżelaznych Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność banku centralnego. Technika. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja win gronowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Uprawa drzew oleistych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Studzienice ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Reasekuracja. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja materaców. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja statków i konstrukcji pływających. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Studzienice

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Produkcja miedzi. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Pozostałe drukowanie. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Ebiuro Wirtualne Biura Studzienice TechnikaProdukcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Introligatorstwo i podobne usługi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Branżowe szkoły II stopnia. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Studzienice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneWynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność fotograficzna. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja statków i konstrukcji pływających. ..

Biuro Wirtualne Studzienice

Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Studzienice. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Studzienice Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Studzienice. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?