WIRTUALNE BIURO Strzyżewice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Strzyżewice

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Strzyżewice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wirtualne Biuro Strzyżewice. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Strzyżewice Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Strzyżewice

Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport rurociągowy pozostałych towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Strzyżewice Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ruchome placówki gastronomiczne. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Działalność pozostałych agencji transportowych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Strzyżewice ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Wydawanie gazet. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Strzyżewice

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność archiwów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Ebiuro Wirtualne Biura Strzyżewice Działalność archiwówPrzeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy wełnianej. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność pośredników turystycznych. Strzyżewice Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoPozostała usługowa działalność gastronomiczna. Działalność bibliotek. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. ..

Biuro Wirtualne Strzyżewice

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Strzyżewice. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Ebiuro Wirtualne Biura Strzyżewice. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Strzyżewice Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?