WIRTUALNE BIURO Strzelce Krajeńskie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Strzelce Krajeńskie

Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Strzelce Krajeńskie. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Strzelce Krajeńskie Wirtualne Biuro. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! System jest prosty i przejrzysty.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Strzelce Krajeńskie

Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja soków z owoców i warzyw. Produkcja dzianin metrażowych. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Zakładanie stolarki budowlanej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Strzelce Krajeńskie Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja elementów elektronicznych. Działalność wspomagająca edukację. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Naprawa i konserwacja maszyn. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Strzelce Krajeńskie ADRES REJESTRACJI FIRMY Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Strzelce Krajeńskie

Działalność wspomagająca edukację. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja metali szlachetnych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja odzieży skórzanej. Produkcja bielizny. Działalność holdingów finansowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Ebiuro Wirtualne Biura Strzelce Krajeńskie Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanySprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Uprawa trzciny cukrowej. Przetwórstwo herbaty i kawy. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność weterynaryjna. Działalność muzeów. Strzelce Krajeńskie Ebiuro Wirtualne Biura Reprodukcja zapisanych nośników informacjiProdukcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Placówki wychowania przedszkolnego. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Obrona narodowa. Produkcja wyrobów tartacznych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Strzelce Krajeńskie

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Strzelce Krajeńskie. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Strzelce Krajeńskie Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?