WIRTUALNE BIURO Stryszawa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stryszawa

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Stryszawa. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Stryszawa Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stryszawa

Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przesyłanie energii elektrycznej. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja pojemników metalowych. Produkcja soków z owoców i warzyw. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stryszawa Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Ochrona przeciwpożarowa. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Uprawa drzew oleistych. Produkcja włókien szklanych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Stryszawa ADRES REJESTRACJI FIRMY Dystrybucja energii elektrycznej Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stryszawa

Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Fundusze emerytalne. Działalność detektywistyczna. Rozmnażanie roślin. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Ebiuro Wirtualne Biura Stryszawa Produkcja win gronowychNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja szkła gospodarczego. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Stryszawa Ebiuro Wirtualne Biura Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastychWydawanie książek. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Fundusze emerytalne. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja olejków eterycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. ..

Biuro Wirtualne Stryszawa

Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Stryszawa. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Stryszawa Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?