WIRTUALNE BIURO Stryków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stryków

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Stryków. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Stryków Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stryków

Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Działalność wspomagająca edukację. Działalność muzeów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja piwa. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stryków Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja zamków i zawiasów. Produkcja włókien chemicznych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Stryków ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja win gronowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stryków

Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja motocykli. Działalność obiektów kulturalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Ebiuro Wirtualne Biura Stryków Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowychDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wspomagająca edukację. Drukowanie gazet. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Branżowe szkoły I stopnia. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Kolegia pracowników służb społecznych. Stryków Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczneReasekuracja. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ..

Biuro Wirtualne Stryków

Wirtualne Biuro Stryków jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Stryków. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Stryków Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?