WIRTUALNE BIURO Stromiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stromiec

Wirtualne Biuro Stromiec jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Stromiec. System jest prosty i przejrzysty. Stromiec Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stromiec

Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja pozostałych mebli. Uprawa roślin włóknistych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność agencji informacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stromiec Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność wspomagająca edukację. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Stromiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych Produkcja przypraw. Leasing finansowy. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stromiec

Produkcja win gronowych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Chów i hodowla świń. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Branżowe szkoły I stopnia. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Ebiuro Wirtualne Biura Stromiec Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoNaprawa i konserwacja statków i łodzi. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Stromiec Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinPozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja miedzi. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. ..

Biuro Wirtualne Stromiec

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Stromiec zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Stromiec. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Stromiec Ebiuro Wirtualne Biura. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?