WIRTUALNE BIURO Strachówka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Strachówka

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wirtualne Biuro Strachówka. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Strachówka Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Strachówka

Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja wyrobów futrzarskich. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. ADRES REJESTRACJI FIRMY Strachówka Produkcja klejów Działalność pogotowia ratunkowego. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Opieka dzienna nad dziećmi. Strachówka ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja szkła gospodarczego Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Strachówka

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Technika. Produkcja przędzy wełnianej. Ebiuro Wirtualne Biura Strachówka Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetDziałalność obiektów kulturalnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Przygotowanie terenu pod budowę. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Strachówka Ebiuro Wirtualne Biura Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Transport drogowy towarów. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Strachówka

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Strachówka zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Strachówka. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Strachówka Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Nasze wirtualne biuro w Strachówka umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Strachówka wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?