WIRTUALNE BIURO Stęszew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stęszew

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Stęszew. System jest prosty i przejrzysty. Stęszew Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stęszew

Produkcja obuwia. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Reasekuracja. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stęszew Działalność portali internetowych Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Transport drogowy towarów. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Stęszew ADRES REJESTRACJI FIRMY Chów i hodowla pozostałych zwierząt Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odlewnictwo staliwa. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stęszew

Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Demontaż wyrobów zużytych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Stęszew Działalność paramedycznaNaprawa i konserwacja statków i łodzi. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja nawozów i związków azotowych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Stęszew Ebiuro Wirtualne Biura Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność klubów sportowych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . ..

Biuro Wirtualne Stęszew

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. System jest prosty i przejrzysty. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Ebiuro Wirtualne Biura Stęszew. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Stęszew Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Stęszew prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Stęszew zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?