WIRTUALNE BIURO Sterdyń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Sterdyń

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Sterdyń. System jest prosty i przejrzysty. Sterdyń Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Sterdyń

Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Sterdyń Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Wydawanie gazet. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa tytoniu. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sterdyń ADRES REJESTRACJI FIRMY Branżowe szkoły I stopnia Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Sterdyń

Produkcja barwników i pigmentów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Transport kolejowy towarów. Produkcja artykułów piśmiennych. Ebiuro Wirtualne Biura Sterdyń Produkcja materacówDziałalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja opakowań drewnianych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sterdyń Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja szkła gospodarczegoProdukcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ..

Biuro Wirtualne Sterdyń

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Sterdyń zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Sterdyń. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Sterdyń Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?