WIRTUALNE BIURO Stawiszyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stawiszyn

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Stawiszyn. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Stawiszyn Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stawiszyn

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Chów i hodowla drobiu. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stawiszyn Wydawanie gazet Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Technika. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Transport kosmiczny. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja złączy i śrub. Stawiszyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stawiszyn

Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Stawiszyn Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Stawiszyn Ebiuro Wirtualne Biura Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachDziałalność obiektów kulturalnych. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. ..

Biuro Wirtualne Stawiszyn

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Ebiuro Wirtualne Biura Stawiszyn. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Stawiszyn Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Nasze wirtualne biuro w Stawiszyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Stawiszyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?