WIRTUALNE BIURO Stary Targ
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stary Targ

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne Biuro Stary Targ. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Stary Targ Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Stary Targ. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stary Targ

Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stary Targ Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Pozostałe sprzątanie. Stary Targ ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stary Targ

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja przędzy bawełnianej. Introligatorstwo i podobne usługi. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Pozostałe drukowanie. Produkcja miedzi. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Branżowe szkoły I stopnia. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Ebiuro Wirtualne Biura Stary Targ Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowychSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Stary Targ Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja złączy i śrubDziałalność związana z pakowaniem. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. ..

Biuro Wirtualne Stary Targ

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Ebiuro Wirtualne Biura Stary Targ. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Stary Targ Ebiuro Wirtualne Biura. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?