WIRTUALNE BIURO Stary Sącz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Stary Sącz

Stary Sącz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Stary Sącz. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Stary Sącz Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Stary Sącz, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Stary Sącz

Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja tkanin wełnianych. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Stary Sącz Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż hurtowa skór. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Stary Sącz ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie Produkcja nawozów i związków azotowych. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Produkcja maszyn do obróbki metalu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Stary Sącz

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Reasekuracja. Pozostałe badania i analizy techniczne. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozyskiwanie drewna. Transport drogowy towarów. Przygotowanie terenu pod budowę. Ebiuro Wirtualne Biura Stary Sącz Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoSprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja win gronowych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Działalność prawnicza. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Produkcja olejków eterycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Handel energią elektryczną. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja miedzi. Stary Sącz Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczegoDziałalność obiektów kulturalnych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja opakowań z metali . Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Stary Sącz

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Stary Sącz. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Stary Sącz Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Stary Sącz. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nasze wirtualne biuro w Stary Sącz umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Stary Sącz wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Stary Sącz bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?