WIRTUALNE BIURO Staroźreby
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Staroźreby

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Staroźreby. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Staroźreby Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Staroźreby, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Staroźreby umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Staroźreby wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Staroźreby

Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Staroźreby Naprawa i konserwacja maszyn Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Introligatorstwo i podobne usługi. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Staroźreby ADRES REJESTRACJI FIRMY Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Działalność archiwów. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Działalność morskich agencji transportowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Staroźreby

Działalność wspomagająca edukację. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Pozostała działalność wydawnicza. Naprawa i konserwacja maszyn. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Działalność organizacji religijnych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność organizacji profesjonalnych. Ebiuro Wirtualne Biura Staroźreby Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznychProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Chów i hodowla drobiu. Staroźreby Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe formy udzielania kredytówProdukcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Staroźreby

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Staroźreby. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Staroźreby Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Staroźreby. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?